SIGNIA(SIEMENS) EASYTEK

SIGNIA(SIEMENS) EASYTEK

Model: SIGNIA(SIEMENS) EASYTEK

Ürün Kodu: 200

easyTek ve miniTek ses aktarıcıları 

Twitter Interface

 

    easyTek ve miniTek ses aktarıcıları, işitme cihazlarmızla pürüzsüz bir şekilde çalışırlar. Bu modem aksesuarlar, işitme cihazlarını kablosuz olarak bir çok farklı cihaza bağlayabilmektedirler. Bluetooth özellikli telefonlardan gelen ses, mp3 oynatıcılar, televizyonlar ve diğer ses kaynaklarından gelen sesler doğrudan işitme cihazlarına aktarırlar. Üstelik, aynı zamanda görünmez bir uzakan kumanda olarak kullanıldıklarında işitme programı değişikliği ve ses ayarı imkanı sunarlar. Akıllı easyTek Uygulaması ile easyTek'i ve miniTek Kumanda Uygulaması ile miniTek'i kontrol etmek için rahatlıkla kullanılabilirler. Uygulamalar ücretsiz olarak Google Play Store ya da Apple App Store'dan indirilebilirler.VoiceLink yaka mikrofonu easyTek ve miniTek' bağlanarak kullanıcının katıldığı toplantılarda ya da sunumlarda konuşmaları işitme cihazına rahatlıkla aktarır.

UYUMLU OLDUĞU CİHAZLAR

Pure Binax

Carat Binax

Motion Binax

Insio Binax

Orion 2

 
 

 

easyTek: Teknoloji kolaylığı.

Kablosuz işitme cihazlarını yüksek kaliteli, stereo kulaklıklara çevirir. Akıllı çoklu fonksiyon butonu, easyTek™’i açıp kapamanıza, telefona cevap vermenize, dinleme programlarını değiştirmenize, müzik çalar, TV veya daha fazlası gibi ses kaynakları arasında tek bir tuşla geçiş yapmanıza olanak sağlar. Basit ve kolay ses kontrolleri ile işitme cihazınızın ses seviyesini hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, kolay farkedillen LED ışıklarından, cihazınızın şarj durumu gibi önemli bilgileri öğrenirsiniz.

easyTek, işitme cihazınızı iPhone, iPad, Android cihazlara ve Bluetooth özellikli telefonlara bağlar.

easyTek için aksesuarlar

Aşağıdaki aksesuarlar easyTek için kullanışlı takviyelerdir

 

easyTek ile bağlantınız: TV Ses Aktarıcı.

TV ses aktarıcı televizyonlara easyTek içeriğindeki Bluetooth fonksiyonunu kullanmadan bağlanır. Bu şekilde ses akışını direkt olarak işitme cihazınıza aktarabilir ve izlediğiniz filmin keyfini çıkarabilirsiniz.


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş
whatsapp number