OTICON VELOX S Pediatrik OPN PLAY 1
thumbOTICON VELOX S Pediatrik OPN PLAY 1 thumbOTICON VELOX S Pediatrik OPN PLAY 1

OTICON VELOX S Pediatrik OPN PLAY 1

Model: VELOX S Pediatrik OPN PLAY 1

Ürün Kodu: 609


64 Kanallı

312 Numara

16 Bantlı

4 Programlı

Telefon uygulaması üzerinden kontrol (Oticon ON Uygulaması)Daha İyi Bir Gelecek

İşitme kaybı tanısı konulmuş bir çocuğun ebeveyni olarak, öngörülemeyen birçok güçlükle karşı karşıya kalırsınız fakat işitme uzmanları, kaygılarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. İdis C300, bizim bu güne kadarki en gelişmiş pediatrik işitme çözümümüzdür ve tüm gelişim aşamalarında çocuğunuzun bireysel ihtiyaçlarını karşılamak ve onu desteklemek için tasarlanmıştır.

Yüksek performanslı konuşma anlayışı ve çocuğunuzun günlük hayatta deneyimlediği çeşitli ortamlara uyum yeteneği sayesinde, İdis C300, çocuğunuzun karşı karşıya kaldığı zorlukları azaltabilir.

Farklı Durumlar İçin Test Edilmiş

İdis C300'ün çocukların aktif yaşamında rahatlıkla kullanmasını, yetişkinler için cihazın aşınma ve yıpranmaya dayanıklılığını sağlamak için İdis C300'ü kapsamlı ürün testlerine tabi tutuyoruz

  • Ses ayarı döndürme tuşu ve basma tuşu 25,000 kez basılıp döndürülmüştür.
  • Boyalı yüzey, 2,500 kez robot parmak ile ovuşturulmuştur.
  • Pil kapağı 25,000 kez açılıp kapatılmıştır.
  • -25C'den +60C'ye kadar sıcaklığa ve yüksek neme maruz bırakılmıştır.
  • 1 metrelik suda 30 dakika boyunca su girişi test edilmiştir.
  • Yalıtılmış bir odada talk pudrasına maruz bırakılarak toz testi yapılmıştır.
  • Farklı yönlerden 150 cm’den düşme testlerine yapılmıştır.

Kurcalamaya Dayanıklı Pil Kapağı Özelliği

Çocuklar için tasarlanmış işitme cihazlarının sadece güçlü olmaları yetmez, aynı zamanda güvenli olmaları gerekir. İdis olarak biz, asla çocuğunuzun işitme performansından ve güvenliğinden taviz vermeyiz. Bu nedenle İdis C300'ün anahtarsız bir düğme kapağı ve bataryayı meraklı parmakların ulaşmasından korumaya yardım etmek için kurcalamaya dayanıklı pil kapağı vardır.

Su ve Toz Geçirmez Özelliği

Yağmurda eve yürümek, bir futbol maçında terlemek veya kumda eğlenmek, işitme cihazlarının dayanması gereken çocukluğa özgü durumlardan sadece birkaçıdır. İdis C300'ün akıllı mekanik tasarımı, suyun, tozun ve kirlerin içeri girmesini önlemek için çoklu sızdırmazlık özelliklerine sahiptir ve tüm önemli bileşenler su ve nemi uzak tutmak için nano kaplamalıdır.

IP57 Özelliği

İdis C300, cihazın 1 metre suda geçici olarak kalmaya ve normal çalışmaya engel olabilecek toza maruz kalmaya dayanabildiği anlamına gelen IP57 sınıflandırmasına sahiptir.

Alerji Karşıt Özelliği

Herhangi bir şey cilde uzun süre temas ettiğinde alerjik reaksiyon olasılığı ortaya çıkmaktadır. 200'den fazla potansiyel olarak zararlı maddeyi yasaklayarak bu riski en aza indirdik ve tüm malzemeleri cilde temas eden maddeler için uluslararası standartların gereklerine göre biyolojik uyumluluk açısından test ettik.

Led Durum Göstergesi

İdis'e özgü LED durum göstergesi, her gün İdis C300'ün düzgün çalıştığından emin olmanızı sağlayacaktır, böylece her zaman çocuğunuzun yeterli işitme desteğini aldığından emin olabilirsiniz.

Speech Guard E Özelliği

Çocuğunuz her gün geniş bir aralıkta ses ortamları deneyimler ve bu ortamlardaki konuşmaları, anlama kapasiteleri, gelişimleri ve güvenlikleri için önem taşır. İdis'e özgü İdis C300 serisindeki Speech Guard E (Konuşma Koruması Özelliği), çocuğunuzun konuşmayı açık, doğal ve belirgin şekilde algılamasına yardımcı olur.

FM Sistemleri Uyumluluğu

FM Sistemleri, akıllı telefonlar, oyun sistemleri, mp3 çalar ve daha fazla cihaz ile kolay kablosuz bağlantı sağlayan tam, entegre sistemimizdir. Ayrıca işitme cihazına herhangi bir ek yapmadan FM sistemine erişim sağlar.

Voice Priority Özelliği

Voice Priority i™ (ses önceliği), sınıf aşırı gürültülü olduğunda, öğretmenin sesini duyulabilir hale getirir ve öğretmen konuşmadığında diğer öğrencilerin duyulmasını sağlar.

Geniş Bant Özelliği

10 kHz bant genişliği, konuşma ve mekansal algı için önemli ipuçlarına ulaşmada çocuğa yardımcı olur.

Gürültü Yönetimi Özelliği

3 evreli gürültü yönetimi, konuşma ve gürültü koşullarına göre önemli konuşma ipuçlarından ödün vermeden, gürültülü ortamlarda konfor sunmak için gürültüyü azaltmayı sağlar.

Inium Feedback Kalkanı Özelliği

Çınlama veya yankı, işitme cihazlarında yaygın bir sorundur. Ayrıca çocuklar için huzursuz edici olmakla beraber duyduklarını anlamada engel olabilir. İdis C300'deki Inium Feedback Kalkanı, çocuğunuzun işitmesi ve konforu etkilenmeden çınlamayı önlemek için üç teknolojiyi kullanan üç katlı bir yankı koruma düzenidir.

SmartFit™ Trainer Özelliği

İşitme endüstrisi için eşsiz SmartFit™ Trainer, çocuğunuzun işitme cihazını doğru yerleştirme kaygılarını giderir. Kulak kalıbını taktığınızda, program bir işletim kontrolü çalıştırır. Eğer herşey düzgünse, LED durum göstergesi kapanacaktır. Yerleştirme yanlışsa, LED durum göstergesi hızla yanıp sönmeye başlayacaktır. Bu özellik ayrıca, çocuğunuzun kulak kalıbının değişmesi gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş64 Kanallı

312 Numara

16 Bantlı

4 Programlı

Telefon uygulaması üzerinden kontrol (Oticon ON Uygulaması)


whatsapp number