SIGNIA(SIEMENS) PURE 13 7NX
thumbSIGNIA(SIEMENS) PURE 13 7NX thumbSIGNIA(SIEMENS) PURE 13 7NX

SIGNIA(SIEMENS) PURE 13 7NX

Model: PURE 13 7NX

Ürün Kodu: 11

Doğal ses ve en uzun aktarım süresi için güçlü ortaklar.

 

 

48 Kanallı

312 Numara

80 Bantlı

6 Programlı

(myControl ve touchControl Uygulamaları) iPhone telefonu ile direk bağlantıPerformans ve işitme için doğal seçiminiz.

 

Signia’nın Pure™ 13 işitme cihazı ile bir toplantıdayken, önemli bir iş görüşmesi yaparken, bir sunum hazırlarken veya iş arkadaşlarıyla toplantı yaparken en doğal ses deneyiminin yanında akıllı telefon ve televizyondan ses aktarımı yaparken üstün bağlantı ve en uzun kullanım süresinin tadını çıkarın.

 

Maksimum enerji verimliliği

 

Signia’nın güvenilir Pure 13 modeli sınıfında en uzun ses aktarımını sağlar; böylece hayatınızdaki önemli şeyleri kaçırmazsınız.

 

Tam donanımlı

 

Gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan Signia’nın Pure 13 işitme cihazı en doğal ses ve en yüksek işitme performansı ile üstün bağlantı sunar.

 

Her seviyedeki işitme kaybı için.

 

Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Pure 13 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

 

 

Kendi sesinizin doğal halini duyun.

 

Yeni gittiğiniz bir yerin keyfini sevdiklerinizle birlikte çıkarmak, bir müzeyi ziyaret etmek gibi durumlarda yeni işitme cihazlarımız ses dünyasında zevk almanızı sağlar.

 

Kendi sesinizin doğal sesini tüm çevresindeki seslerle mükemmel bir şekilde birleştirir. Bu yeni hedeflerin ihtişamını keşfederken bile en doğal işitme deneyiminin ve en yüksek işitme performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Doğrudan aktarım özelliği ile telefon görüşmelerinin, müzik dinlemenin ve televizyon izlemenin çıkartın.

 

En sevdiğiniz konseri veya televizyonda yeni bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın – ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.

 

myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar.

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş48 Kanallı

312 Numara

80 Bantlı

6 Programlı

(myControl ve touchControl Uygulamaları) iPhone telefonu ile direk bağlantı


whatsapp number