SIGNIA(SIEMENS) PURE 312 7NX
thumbSIGNIA(SIEMENS) PURE 312 7NX thumbSIGNIA(SIEMENS) PURE 312 7NX

SIGNIA(SIEMENS) PURE 312 7NX

Model: PURE 312 7NX

Ürün Kodu: 12

Doğrudan aktarım ile birlikte en küçük ve tam özellikli işitme cihazı.

 

 

48 Kanallı

312 Numara

80 Bantlı

6 Programlı

(myControl ve touchControl Uygulamaları) iPhone telefonu ile direk bağlantıDoğal işitme ortamındaki zarif arkadaşlarınız.

 

En yeni sergiyi arkadaşlarınızla gezmek, keyifli bir klasik konser veya zarif bir bale performansını seyretmeniz için Signia’nın Pure ™ 312 işitme cihazı hayatın güzel anlarını paylaşmanızı sağlar. Pure 312 ile akıllı telefonunuzdan ve televizyondan ses aktarımı sağlamak için üstün bağlanabilirlik ile en doğal ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Maksimum kullanım konforu

 

Küçük bir pakette gerçek sofistikelik: Küçük ve zarif kabinleri ile Signia’nın Pure 312 modeli kulak arkasında göze batmadan oturur. Akıllı telefonunuz vasıtasıyla maksimum kolaylık ve kullanım konforu için uzaktan kumanda edilebilir.

 

Tam donanımlı

 

Sofistike ve en gelişmiş teknoloji ile paketlenmiş olan Signia’nın Pure 312, en doğal ses ve en yüksek işitme performansı ile üstün bağlantı sunar.

 

Her seviyedeki işitme kaybı için.

 

Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Pure 312 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

 

 

Kendi sesinizin doğal halini duyun.

 

Yeni gittiğiniz bir yerin keyfini sevdiklerinizle birlikte çıkarmak, bir müzeyi ziyaret etmek gibi durumlarda yeni işitme cihazlarımız ses dünyasında zevk almanızı sağlar.

 

Kendi sesinizin doğal sesini tüm çevresindeki seslerle mükemmel bir şekilde birleştirir. Bu yeni hedeflerin ihtişamını keşfederken bile en doğal işitme deneyiminin ve en yüksek işitme performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Doğrudan aktarım özelliği ile telefon görüşmelerinin, müzik dinlemenin ve televizyon izlemenin çıkartın.

 

En sevdiğiniz konseri veya televizyonda yeni bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın – ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.

 

myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar.

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş48 Kanallı

312 Numara

80 Bantlı

6 Programlı

(myControl ve touchControl Uygulamaları) iPhone telefonu ile direk bağlantı


whatsapp number